poniedziałek, 26 marca 2012

Stojący aniołek

Witajcie:)

Nie było mnie na blogu 3 dni no 3,5 dnia a u Was same wspaniałości dziś na pewno nie uda mi się  zajrzeć do nikogo i zostawić komentarza w weekend miałam rodzinkę z daleka na  głowie,a dziś kończę  zamówienie oczywiście nie obyło się bez strasznych rzeczy anioł już prawie pomalowany i  klops osunął się skrzydło złamane i kawałek sukienki,starałam się opanować i udało mi się by nie wpaść w furię ,mam nadzieje że udało mi się go reanimować  dosusza się ale pilnuje  bo już polakierowany a miałam jutro wysłać paczkę i nie wyśle mam  nadzieje ze  w środę się uda:)
Podpatrzyłam go u Iwony  ale tylko podpatrzyłam Iwona lepi piękne anioły mojemu aniołowi do jej aniołów jeszcze daleko mam nadzieję ,że nie będzie miała mi za złe plagiatu,często do niej zaglądam i podziwiam jej cudowności, nawet radziłam się jej jak go zrobić a anioł zrobiony od początku do końca przeze mnie własnoręcznie:)opracowuje teraz swój patent na stojące anioły:)Nic lecę dalej pracować
Buziaki Wiola:)

9 komentarzy:

 1. No piękny jest! Dopracowany w szczegółach! A te piórka dodają mu lekkości:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anioł super! Dopracowany, mnóstwo detali, a piórka świetnie pasują na skrzydła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Superaśny :) bardzo dużo elementów, napewno się napracowaaś :) i skrzydełka bomba :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. prześliczny, jak wszystkie twoje anioły

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie BOMBA!!! Bardzo mi się podoba! Ja mojego pierwszego i jak dotąd jedynego stojącego aniołka nie wystawiłam w ogóle na bloga ha ha ha :)Wstydziłam się :) To już widzę jakie zrobisz następne :) Będą równie cudne,a nawet bardziej...Pozdrawiam mocniuchno!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny aniołek, bardzo mi się podoba i te wszystkie detale, które umieściłaś mu na sukieneczce wspaniałe. Tak się napatrzyłam, że chyba sama muszę spróbować polepić z masy solnej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wrażeniem ... zrobiony z taka dokładnością i starannością , zdolna kobietka z Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny anioł. Bardzo fajnie go zrobiłaś. Dopracowany. I te kwiatuszki :) :) :). Moje gratulacje.
  Pozdrawiam i dziękuję Wiolu za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń