środa, 25 kwietnia 2012

Chwalę się:)

Witajcie moi drodzy:)

Nie wytrzymałam i muszę się Wam pochwalić i tak miałam to zrobić, pisałam o tym  w poprzednich postach .
Dnia 26 maja br. wieś w której mieszkam będzie organizatorem "Powiatowego Święta Ludowego" czyli inaczej "Zielonych Świątek" .
Panu Wicestaroście tak spodobał się koszyk który nasz sołtys dostał na "Dzień Sołtysa",że poprosił o zrobienia 25 sztuk koszyczków dla zaproszonych gości:)
No tylko niestety a może stety będę robić je charytatywnie ,ale będą oznaczone danymi wykonawcy czyli moimi:),a przy okazji poproszono mnie aby zrobić kilka takich drobnostek i będą wystawione jako wyrób regionalny:)
Mimo że nie będę miała z tego żadnych pieniążków i tak się cieszę bo to dla mnie jakieś wyróżnienie że to co robię nie tylko podoba się Wam ale też komuś z zewnątrz::)

Cieszę się ,że do mnie zaglądacie,a ja nadal w domu mam wielkie pobojowisko w łazience chyba jakieś pole bitwy jak na razie podłączona woda i nowa kanaliza jutro centralne, warunki masakryczne,ale pocieszam się tym że kiedyś to się skończy i będzie ładnie i na kilka lat:)
SERDECZNIE WITAM NOWYCH OBSERWATORÓW:)
Trzymajcie się cieplutko:)

11 komentarzy:

 1. Wiola ... szczerze gratuluję !

  OdpowiedzUsuń
 2. no to gratuluję! :) Fajne wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Poznali się na Twoim talencie. A później to może i grosz jakiś wpadnie z tego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic dziwnego - koszyczek był rewelacyjny! Może za to jakieś chody w starostwie będziesz miała ;P Poza tym jestem przekonana, że płatne fuchy dogonią twój talent - to tylko kwestia czasu. 25 koszyczków należy potraktować jako inwestycję w reklamę! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam!!!!Moja poprzedniczka Ania ma rację:)Potraktuj to jako reklamę,która jest dźwignią handlu:)Dziś coś się nie opłaca,a za jakiś czas może zaprocentować:)Ale mimo wszystko-takie wyróżnienie,od tak wysoko postawionych osobistości-to normalnie zaszczyt!!!!Gratuluję Wiolka!!!!Trzymaj tak dalej,a wzniesiesz się nad wyżyny :)))Pozdrawiam cieplutko i buźki ślę :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Super :) Fajnie że możesz się pokazać ze swoimi wyrobami :) teraz bez pieniązków ale w przyszlości na pewno to zaprocętuje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojtamojtam! Reklama dźwignią handlu - akcja charytatywna ale przyjemnie czuć się docenioną. Prace Twoje MUSIAŁY się podobać i to się liczy :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale tak prawdę mówiąc, to chyba pomoc w kręceniu rurekby sie przydała;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Basiu sama skręciłam juz 1000 rurek mam nadzieję że starczy:)

  OdpowiedzUsuń