czwartek, 15 marca 2012

Kwiatkowo:)

Witajcie!!!

Dziś u Nas iście wiosenna pogoda no jakby nie patrząc za 6 dni kalendarzowa wiosna,niedawno przyjechałam z miasta, bo dziś moje dziecko było na konkursie matematycznym "KANGUR"właśnie dopijam kawę, zanim mi ją mąż zrobił przeleciałam się po ogródku ,kwiaty wypuszczają  jak oszalałe,aż boję się pomyśleć jak przyjdzie mróz bo to różnie bywa.

Zacznie się już ogród kwiatowy i warzywkowy , ale przynajmniej będzie ciepło lubię jak wszystko kwitnie,a przede wszystkim  uwielbiam kwiaty,jak pojawiają się już kwiaty doniczkowe wtedy jeżdżę na rynek tak mówią u nas na targowisko i obładowana wracam do domu mąż łapię się za głowę i zastanawia się gdzie ja to wszystko posadzę hmmm ,ale później jak  kwitnie to jest ładnie no dziś Wam nie pokażę kwiatków doniczkowych bo jeszcze nie ma, pokażę Wam za to mój dzisiejszy zakup zaszalałam a co???
Wciągnęło mnie to dekupażowanie będę oklejać co się da i gdzie się da:)


Życzę Wam  słonecznej pogody takiej jak u mnie:)

5 komentarzy:

 1. Ależ piękne róże i bratki i maki :) nie mogę się doczekać efektów, no a jak się zrobi cieplej zdjęć Twego ogrodu

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe nabytki! Czekam na zdjęcia ozdobionych przedmiotów! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. już mi się "kluje" w głowie pomysł lecz muszę odwiedzić sklep z deseczkami i gwoździkami i oczywiście kupić sobie swój młotek bo ten mężowy to nie nadaje się do niczego tzn do mojej pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piękne serwetki, z takich to można cuda wyczarować. Praca w ogrodzie wg mnie odpręża, a gdy już kwitną kwiaty to sama rozkosz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No proszę, widzę że tworzysz zapasy ;) Nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć powodzenia w dekupażowaniu, bo widzę że Cię wciągnęło ;)
  No i czekać na kolejne prace :)

  OdpowiedzUsuń