niedziela, 22 stycznia 2012

Wyniki mojego pierwszego Candy

                                           Witam wszystkich!!!

Dziękuję za udział w mojej zabawie nawet się nie spodziewałam że tyle osób się zapisze dlatego że,bloga prowadzę od niedawna a więc tym bardziej  się cieszę takim zainteresowaniem.Wiem wyniki losowania miały być wieczorem ale jakoś wcześniej się uporałam tzn miałam gości przez weekend i dlatego zrobiłam taki zapas na wieczór. Ci którzy się nie zapisali mogą tylko żałować bo myślę ,że przydasi było sporo do wygrania a osoba kreatywna będzie wiedziała co z nimi zrobić oto prezentuję co wygrała osoba którą już wylosowałam!!!


I jeszcze NIESPODZIANKA ,ale niech to zostanie niespodzianką:)

                                       Nie chcę Was już dłużej trzymać w niepewności zwyciężczynią została niestety tylko jedna osoba bo  tak miało być, chciałabym Was wszystkie nagrodzić,ale same rozumiecie więc przejdźmy do losowania .
                                        W maszynie losującej znajdują się 63 karteczki z numerkami tyle ile było komentarzy niestety jeden został usunięty bo był podwójny tzn był wpis lecz został usunięty a pod spodem został znów napisany przez tą samą osobę !!!

I łapki mojej córci wylosowały szczęściarę do której powędrują przygotowane przeze mnie przydasie no i oczywiście niespodzianka , a oto SZCZĘŚCIARA.Gratulacje
                                                     Jeszcze raz dziękuję za tak liczne komentarze,niebawem ogłoszę losowanie obserwatorów.Pozdrawiam ciepło ,a szczęściarę z nr 13 proszę o adres do wysyłki na @.

10 komentarzy:

 1. gratuluję 13-ce i dziekuje za zabawe:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również dziękuję szkoda że ,nie mogłam obdarować wszystkich uczestniczek!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję szczęśliwej 13-tce. I bardzo dziękuję za zabawę. Miłego dnia :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwyciężczyni i dziękuję za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję i dziękuję za zabawę:))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję szczęściarze, dziękuję za miłą zabawę i zapraszam na candy do mnie http://divianaart.blogspot.com/2012/01/candy.html

  OdpowiedzUsuń
 7. O matko!!! Wygrałam!!! Baaaardzo się cieszę:):):)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko nigdzie nie widzę e-maila:( z jak chcę wysłać wiadomość w twoim profilu to tak njakby był nieaktywny:( nie wiem o co chodzi???

  OdpowiedzUsuń
 9. I kto mówi, że 13-tka jest pechowa? Gratuluję wygranej...słodkości były wyborne : D

  OdpowiedzUsuń